Школата по акробатика в Димитровград с нови медали от международен турнир

Поредни успехи завоюваха възпитаниците на Спортен клуб  "Младост" след участие в  международния турнир по скокове на батут „Независимост”, провел се през почивните дни в Кюстендил. В него са взели участие общо 15 отбора. Общо девет медала спечелиха представителите на димитровградския спортен клуб, съобщи треньорът Димитър Димов.

Във възрастовата група на 8-годишните златен медал спечелиха Калоян Пеев и Вивиан Гочева. В същата група с бронз се окичи Теодора Шкетрова, а на шесто място се класира Александрина Дешкова, за която това бе първо състезание.

При синхронните изпълнения със злато са двойките Магдалена Николова - Габриела Делчева и Мария Никова - Диана Сарафова. При момчетата бронзов медал спечелиха Костадин Манолов и Лъчезар Делчев.

При 9-10 годишните Магдалена Николова  е с бронзов медал, а при 11-12 - годишните Мария Никова също зае трето място при инздивидуалните скокове. Достойно бе представянето на Диана Сарафова и  Габриела Делчева, които са съответно на четвърто и пето място, поясни Димов.

Източник: Dimitrovgrad.bgvesti.NET