25 °C

Обявиха победителите в ученическия конкурс, посветен на Св. Валентин

Имената на победителите в общинския ученически конкурс под надслов „Любов от любов“ обявиха от Детски и младежки център – Димитровград. Надпреварата бе посветена на деня на влюбените – 14 февруари и бе в три направления –  художествено слово, фотография и приложно изкуство. Ето и победителите:

Направление „Художествено слово“

Първа възрастова група – 5-8 клас

СТИХОВЕ:

I място Траяна Иванова Иванова – 7а клас ОУ „Алеко Константинов“

II място Йоана Руменова Великова – 8в клас ПЕГ „Д-р Иван Богоров“

ПРОЗА:

I място Румяна Вълчева Вълчева – 8а клас ПЕГ „Д-р Иван Богоров“

Втора възрастова група – 9-12 клас

СТИХОВЕ:

I място Добромир Здравков Зафиров– 11 клас ПЕГ „Д-р ИванБогоров“

II място Мария Георгиева Кирева 10 клас ПЕГ „Д-р ИванБогоров“

III място Славея Петрова Славчева 9а клас ПМГ „Иван Вазов“

ПРОЗА:

I място Микаела Димитрова Димитрова– 9 клас ПМГ“ Иван Вазов“

II място Яна Миткова Миткова – 12клас ПМГ“ Иван Вазов“

III място Ивета Делянова Георгиева – 9 клас ПМГ „Иван Вазов“

Направление „Фотография“

Първа възрастова група – V – VIII клас

I място Надежда Митева – 7клас ПМГ, , Иван Вазов‘‘

Ивет Иванова-6клас ОУ, , Пенчо Славейков‘‘

II място Ивет Иванова – 6клас ОУ, , Пенчо Славейков‘‘

Кристина Трънкова – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

III място Летисия Христова – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Надежда Митева – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Втора възрастова група – IX – XII клас

I място Габриела Грудева – 9клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

II място Славея Славчева – 9клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Направление „Фотография“

Първа възрастова група – V – VIII клас

I място Надежда Митева – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Ивет Иванова-6клас ОУ, , Пенчо Славейков‘‘

II място Кристина Трънкова – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

III място Летисия Христова – 7клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Втора възрастова група – IX – XII клас

I място Габриела Грудева – 9клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

II място Славея Славчева – 9клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

III място – не се присъжда

Направление „Приложно изкуство“

Първа възрастова група – V – VIII клас

I място Ралица Динева – 8 клас ПЕГ „Д-р Ив. Богоров‘‘

Ивет Иванова – 6 клас ОУ „П. Славейков‘‘

II място – не се присъжда

III място – не се присъжда

Втора възрастова група – IX – XII клас

I място Мария Кирева – 10 клас ПЕГ „Д-р Иван Богоров‘‘

II място Ирина Митева – 10клас ПЕГ „Д-р Иван Богоров‘‘

Георги Иванов – 9 клас ПГ „Проф. д-р Асен Златаров‘‘

III място Славея Славчева – 9клас ПМГ „Иван Вазов‘‘

Денис Данаилов – 9кл. ПГ „Проф. д-р Ас. Златаров‘‘

Гергана Господинова – 9 кл. ПГ „Проф. д-р Ас. Златаров‘‘

Поощрителна награда СИП ДБТ – 3-4 клас ОУ „Ал. Константинов‘‘

Антония Добрева – 3 клас СУ „Л. Каравелов‘‘

Теодора Стоилова – 1 клас СУ „Л. Каравелов‘‘

Официалното награждаване ще се състои по време на хепънинг „Любов от любов“, който ще започне в 15:00 часа на 14 февруари до Металното сърце в парк „Марица“. Инициаторите от Детски и младежки център и Общинския ученически парламент са подготвили много изнанеди. Канят влюбени двойки да се включат в празника.


Хороскоп за 27.05.2018

Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби
Моля, изберете зодия
Последни новини