Хасково с трима шампиони на държавното по бокс в Плевен

Изображение 1 от 3

Общо четири медала спечелиха състезателите на двата хасковски клуба по бокс от втория кръг на Държавното лично отборно първенство за юноши в Плевен.

Нов успех записа европейският шампион Емирджан Мехмед. Талантливият боксьор от хасковския клуб „Севдалин Василев“ се класира на първо място в категория до 66 кг. Шампион стана и съотборникът му Дениз Илиянов. Хасковлията спечели битката в категория до 42 кг. Огнян Юлиянов от същия клуб пък е на второ място при 54-килограмовите.

В отборното класиране боксов клуб “Севдалин Василев” е на четвърто място от общо 31 тима от страната.
    Първи в Плевен завърши и Шакир Тодоров. Състезателят на БК “Хасково” спечели надпреварата в категория до 46 кг.