22 °C

ФК „Хасково” отстъпи на водача „Нефтохимик” на „Ямача”

Футболистите на „Хасково 1957” отстъпиха на водача във временното класиране “Нефтохимик” (Бургас). Срещата на стадиона на „Ямача” завърши с 0:3.

Гостите откриха резултата още в 6-та минута от пряк свободен удар. Те затвърдиха преднината си 15 минути по-късно.

В 75-та минута гостите реализираха трето попадение, с което бе оформен крайният резултат.

През двете полувремена хасковлии имаха няколко възможности за отбелязване на гол, но бяха пропилени, включително и пропуск от дузпа.

Двубоят от първенството на Югоизточната Трета лига бе наблюдаван от около 400 фенове. Сред тях бе и областният управител на Хасково Станислав Дечев.

В следващия кръг от футболното първенство момчетата на треньора Емил Ангелов ще гостуват на „Левски” в Карлово. Срещата ще се играе на 21 април /неделя/ от 17 часа.