Жена дава на мъжа си пари да купи нова ютия. Той обаче отива в кръчмата и ги пропива. Събужда се в кръчмата чак на сутринта и се сеща за ютията. Отива в магазин за техника и моли продавачката:
- Моля ви се дайте ми една ютия. Пропих парите, а жена ми ще ме убие.
- Добре. - съгласила се продавачката - Ето какво ще направим. Ще сложа ютията на масата, а ти ще удариш с оная си работа по масата. Ако ютията подскочи е твоя, но ако не стане ще ти отрежа патката.
Оня замахнал с оная си работа ударил по масата и ютията подскочила. Доволен се пребира вкъщи и показва ютията на жена си. Тя е малко учудена, но не задава въпроси. Лягат си двамата, но на сутринта жената се събужда от някакво думкане в кухнята. Отива там и гледа мЪжа си. Пита го:
- Кво правиш бе?
- Нищо бе. Тренирам за хладилник.
Предимно слънчево и горещо ще бъде днес в Кърджали.Облачността ще бъде 16%.Не се очакват валежи и бури.Ще духа умерен вятър със скорост от 6 м/с.Температурите ще варират от 11 до 28 градуса.
Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!