Обява:
Мъж за час: подарявам цветя, чета стихове, обещавам любов до гроб, изпълнявам Менделсоновия марш, правя невероятен секс, напивам се като талпа, правя невероятен секс с ваша приятелка пред очите ви, събирам си багажа, тръгвам си с цветята, затръшквайки вратата. Един час - 200лв.
Срещнали се двама съботяни и се заприказвали:
- Вървя си аз в събота в парка и по едно време почва да вали дъжд - казал първият. Огледах се и какво да видя, пред мене чадър. Ами сега, какво да правя, ако се наведа да го взема, това е работа, грях е, помолих се аз на Господа и стана чудо-вляво дъжд, вдясно дъжд, по средата слънце пече!
-Това е нищо-казал вторият. Аз като си вървях в събота в парка и гледам пред мен чувал с пари! Какво да направя, ако се наведа да го взема е работа, грях голям, помолих се на Господа и стана чудо-вляво събота, вдясно събота, по средата петък!