Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Още щом излезе на бял свят, започна да вижда всичко в черно...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Имаше виц, че България като влезе в Европейския съюз и той ще се разпадне. Вицът започна - като за начало благодарение на Румяна Желева не може да се състави Европейската комисия.
Политически
03.10.2017
3,558 прегледа
Следващ →
Още вицове
Според прогноза на специалисти пикът на световната криза ще бъде на 8-ми март.
Жена на балзакова възраст се гласи пред огледалото. Казва на петгодишния си син: - Сине, тази вечер при мен ще дойде чичо Лъчо, затова ще отидеш при баба и дядо. - Не искам при баба и дядо. - Няма страшно де, ще поседиш с баба и дядо. - Не! - Стига си се глезил! Какво толкова? Ще пренощуваш, а утре ще те взема. - Утре? Пак цялата нощ на гробището да вися?!
Сутрин. Славчо чете спортен всекидневник. Девойка, с която е прекрал нощта се опитва да привлече вниманието му: - Вчера бях на доктор. Славчо без да вдигне поглед от вестника отвръща: - Наистина ли? Как е доктора?
Не може да ти е интересно нещо, за което не си дорасъл!
Поправителна сесия. Професора към студент: - А войник ходили ли сте? - Не, защо? - Може да се уредите скоро...