Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Борчета пътували с "Паджеро" по магистралата. По едно време звъннал мобифона на шофьора. Той го вдигнал и чул: - Пеше! Затвори, че ми духа отзад!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
От 3 ученички в трети клас коя е с най-голям бюст? Блондинката, щото вече е на 17.
Блондинки
03.10.2017
3,603 прегледа
Следващ →
Още вицове
- В нашето село вече не се играе футбол. - Защо, загубихте интерес ли? - Не, загубихме топката.
В кожно-венерическия кабинет: - Вероятно сте имали контакт с непозната особа, господине. - Какво говорите! Нея я познава целият град!
- Защо в Холандия се продава свободно марихуана? - А виждал ли си им жените?
Разбрало се, че краят на света ще е в петък и директорите на някои гимназии от Варна се събрали. Директорът на четвърта езикова гимназия предложил учениците да учат до вторник, а сряда и четвъртък да почиват. Директорът на първа езикова гимназия предложил да учат до сряда, а четвъртък да почиват. Директорът на математическата гимназия предложил да учат до петък, а в събота да отучват петъка.
Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: — Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски… Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: — Ей, нещастник, ще ти счупя… — Само Левски са свине-е-е.