Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Анкета на улицата: - Кажете, къде работите? - Къде, къде...Гинеколог съм.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена влиза при адвокат. - Господин адвокат, Бихте ли ме развели с моя съпруг? - Да разбира се! Но ако си заплащате каквото си трябва. - И колко ще ми излезе всичко? - Около 500 долара. - Ха, та аз ще намеря някой да го убие само за 50.
Семейни
03.10.2017
3,330 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си змията Спаска и Змей Горянин. По едно време Змеят казал: - Хайде, да помълчим малко, че ми стана много горещо
Иванчо хвърлил око на съученичката си Марийка и поканил целия клас на гости, за да я свали на купона. Поговорили двамата, решили да се усамотят и отишли в банята. Изведнъж майката на Иванчо влязла при тях и като ги видяла, се развикала: - Иванчо, недей, мами, бос на цимента!!!
Жена е на свиждане на мъжа си в затвора и говорят: - Защо не беше на последните няколко свиждания? - Не бях добре и ходих на доктор. - Ментиш ме нещо! Казвай къде си ходила? - Не е честно да ме подозираш. За петте години, които си в затвора не съм ти дала нито един повод... - Добре, и какво ти каза докторът? - Май съм бременна.
Млада дама, докато се къпела в басейна и се скъсала връвчицата на прашките. Дамата все пак бързо съобразила, хванала първата и попаднала табелка, прикрила се отпред с нея и тръгнала към хотела да се преоблече. По пътеката се чудела защо всички се хилят и я сочат. И когато и сервитьора, идвайки насреща й се захилил, тя му се скарала: - Какво толкова се хилиш. Не може ли да се случи на всеки? - Може госпожице, но не всеки си слага такава табела. Поглежда се дамата отпред и чете: "Само за възрастни! Дълбочина 2 метра! Не скачайте с главата напред!"
Една майка имала три дъщери. Дошло време да ги омъжва. Помолила ги 2-3 месеца след началото на семейния живот да й пратят кодирана телеграма и да и кажат как са. Първата изпратила телеграма с текст "Marllboro". Майката не знаела това какво означава, но видяла реклама в едно списание - "Marllboro" - Блаженство и наслада. Разбрала, че щерката е добре и се успокоила. Втората пратила "Benson & Hedges" - King Size. Третата изпратила телеграма с текст "British Airways". Рекламата гласяла - "Седем дни в седмицата, три пъти на ден, във всички направления…"