Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно пакетче Терафлу се равнява на 1024 пакетчета Гигафлу и 1’048’576 Мегафлу :)
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд. - И аз се радвам да се запознаем. Дам. Ван Дам. Клод Ван Дам. Жан Клод Ван Дам.
Тъпизми
03.10.2017
3,214 прегледа
Следващ →
Още вицове
Червеното вино е полезно за здравето. А здравето е нужно, за да се пие водка.
- Госпожице, може ли да се запозная с вас? — С непознати мъже на улицата не се запознавам? — А къде? — Не знам… Може би в леглото?
Мъж качил жена на автостоп, но на завой колата поднесла, обърнала се няколко пъти и спряла в едно дърво в храстите. - Господи! - изумила се жената. - Не можеше ли като всички просто да спрете в храстите с думите, че ви е свършил бензина?
Клиент звъни на компютърна фирма: - Абе тука нещо пипнах, и сега не мога да си работя нормално на компютъра... - Какъв е проблемът? - Ами все ми казва "сложете оригиналното CD, сложете оригиналното CD..." Какво да правя? - Вземете оргиналното CD, сложете го в устройството, натиснете Enter. Сега как е? - Браво, оправи се! Ей, вие сте гении там бе! Аз никога нямаше да се сетя!
Eдна блондинка гледа телевизия. - Вие гледате БТВ - казали по телевизията. Блондинката се учудила: - Ама откъде знаят какво гледам?!