Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако тревата някога бъде легализирана ще ми се иска да й гледам всички реклами...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вкарват в килията нов затворник-крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя: - За какво са тия решетки на прозореца? - Заради сигурността. - Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?
Разни
03.10.2017
1,251 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка отиват за риба.Чапай отишъл да вади червеи щото свършили.Докато го нямало Петка хванал златната рибка.Тя му казала - Ще ти изпълня три желания ако ме пуснеш.тя му изпълнила две и Петка решил да остави едното на Чапай,а той се обажда от храстите:Петка да та ебат 300 бика,тука няма червеи!!!
В една кола пътуват хардуерен специалист, системен анализатор и програмист. При едно нанадолнище установяват, че спирачките не работят и колата се ускорява безконтролно. Водачът опитва аварийно спиране и след като успява, тримата правят анализ и оценка на ситуацията: Хардуерен специалист: "Нека се постараем да оправим спирачките и аз ще пропълзя под колата, за да я разгледам." Системен анализатор: "Мисля, че трябва да се свържете с някой квалифициран специалист, за да оправи спирачките”. Софтуерен специалист (програмист) : "Не можем ли просто да се върнем и да видим дали това ще се случи отново?"
Жена ми заяви, че ме напуска, защото съм бил патологичен лъжец. Мисля си, че тя е разбрала за връзката ми с Бионсе.
Полицай се прибира рано сутринта у дома целият разрошен, мирише на парфюм и по яката на ризата следи от червило... Жена му го чака: - Къде беше? - На работа. - На каква работа бе, до сутринта?! - На каква, на каква!? На засада бях. В това време от кухнята излиза тъщата и с ирония пита: - Е, и как мина? Засади ли го?
- Искаш ли чипс? - Не, той е вреден. - Абе и ти не си стока, ама аз те искам.