Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Спазвайки правилника за пътно движение, ти бъркаш в джобовете на КАТ!!!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
В бръснарницата в ъгъла седи куче и гледа към клиента на стола. Клиента пита бръснара: - Защо така ме гледа кучето? - Ами често на пода падат уши, а те са му любимото ядене.
Черен хумор
03.10.2017
2,088 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо Иванова започна постоянно да закъснява за работа? - Има служебен романс с Петров. А на срещите жените, както е известно, винаги закъсняват.
Агент недвижими имоти слага нож на гърлото на клиент и казва: "Наем или ипотека!"
Как разбирате, че нещо не е наред с фигурата Ви по бикини? Лежите си спокойно на плажа, когато група задъхани активисти на Грийн Пийс се втурва и се опитва отчаяно да Ви избута в морето.
Семейна хармония: нощем жената симулира оргазъм, денем мъжът хвали сготвеното.
Двама слаботелесни обядвали в един ресоторант. По едно време единия си изпуснал вилицата и казал на другия: - Охх моля ти се ще ми вдигнеш ли вилицата от пода, че не мога аз. А другия сопнато отговорил: - Ааааааа не, да ти приличам случайно на Арнолд Шварценегер!