Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Зима 2007 - А сега деца, ще правим снежен човек. Иванчо, така ли се прави? Виж другите, как правят! КАЛТА трябва да се взима с две ръце...Браво, точно така!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Каква е приликата между GSM-ите и Югославия? Всяка нова версия е по-малка.
Разни
03.10.2017
1,864 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Да, мамо, той изкарва по 10 000 на месец, но той е плешив, дебел и грозен! - Неправилно говориш, дъше, трябва да кажеш така:"Да, той е плешив, дебел и грозен, но той изкарва по 10 000 на месец.
Човек с нетрадиционна умствена ориентация.
Седят си двама програмисти на една пейка в парка и спорят коя версия на Linux е най-добра (това няма нищо общо с историята по-надоло) и по едно време по алеята се задало много хубаво младо момиче с много големи гърди. Единият възкликнал удивен: - Леее тая какви големи Properties има!!! А другият отговорил с неохота: - Е да ама са само Read-оnly.
Аптекарят подава на клиент лекарство и усмихнато казва: - Ето, това е най-новото и радикално средство срещу запек. - Тогава дайте още сега и нещо за разстройство - отговаря клиентът.
Нощ. Жената трепери от студ. - Мили, когато бях малка, мама винаги ме прегръщаше, когато ми беше студено. - Да не искаш сега да отида да доведа майка ти?