Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато се освобождаваш от това, което имаш, ти получаваш онова, от което се нуждаеш.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
15.02.2023
03.11.2021
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В разгара на семейна караница жената към мъжа: - Мислих, че си смел човек, когато се жени за мен. - Така и трябва, и моите приятели тогава мислеха същото!
Семейни
03.10.2017
3,125 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жената на програмиста: - Скъпи, мисля,че е време да си имаме детенце... - Лягай, ще го инсталираме!
Чувал съм легендата за един мъж, дето веднъж познал, защо му се разсърдила приятелката...
Мъж иска да си хване любовница...жена му: "Скъпо е, няма да смогваме...По-добре аз да си хвана любовник, малко допълнителни пари добре ще ни дойдат!"
Един борец за първи път отива на басейн. Накупил всички нужни неща. Влиза в басейна и плува час, два, но изведнъж много му се доходило до тоалетна и незнаел какво да прави. Попитал съседа си и той му казал: - Пикай в басейна. Всички така правят. Бореца се изпикал, наплувал се и си заминал. На следващия ден шефът му го вика при него и ядосан му се развиква: - Идиот, тъпанар как можа да се изпикаеш в басейна? - Ами шефе, един ми каза да пикая в басейна. - Той ти е казал да пикаеш вътре в басейна, а не от транплина.
Бригадир влиза в ТКЗС-то и се обръща към жените: - Внимавайте днес, че ще ви взимат интервю. - А какво е интервю? - А бе не знам какво е, ама се подмийте за всеки случей.