Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И принцът ... цеунал жабата и тя се превърнала в принцеса. С кайма и кашкавал.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Келнер, повторете! - Поварям:"Аз не съм келнер!"
Професионални
03.10.2017
3,338 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един младеж пие вино на бара. Дощли две блондинки и той им казал: - Ей, милички как се казвате? - Лили, не му казвай той е измамник! - Добре де, Ани, споко!
Забравих какво беше това "сенилен"...
- Какво иска да каже ББ с думите:"Да мачкат Цветанов е все едно с голо дупе таралеж да мачкаш"? - Ами не може все пак пред медиите да каже "Дупе да им е яко!
Инспектор от столичния КАТ, отивайки на цирк с децата си, глобил мечока за каране по цирковата арена без колан за безопасност.
Жена се оплаква на психолог: - Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна. - Не се притеснявайте, всички деца са такива. Като порастне, ще стане добър човек. - Сигурен ли сте? - Да, разбира се. Не се безпокойте, госпожо Шикългрубер.