Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- При нас има традиция да се краде булката. - А при нас краденето е традиция...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Шефе, какви претенции имате към Вашата секретарка? Тя отгатва всичките ви желания. - Да, но не ги изпълнява.
Любими Герои
03.10.2017
8,139 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис е учавствал веднъж в шоуто Колелото на късмета и е бил първият, който да го завърти. Следващите 29 минути били прекарани в мъчително чакане колелото да спре да се върти.
- Съдът може да ви подсигури адвокат ако желаете. - Благодаря, но предпочитам двама подкупни свидетели.
На маскен бал, домакинът се доближава до съвършено гола брюнетка, която носи черни ръкавици и черни обувки. Съвсем ошашавен той пита: - Извинете нескромността ми, но много бих искал да знам на какво сте се маскирала. - Е как бе, не е ли ясно, на петица пика!
Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: - Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш.
- Как е английският ти? - Говоря с речник. - А с хора не пробва ли?