Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
2017 година. Прочетено в един форум: "Свърши ми trial-а антивирусната. Вируси блокираха вратата на хладилника. Гладувам! ПОМОЩ!!!"
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ученици,начертайте окръжност с формата на кръг! Учителка в час по математика
Бисери
03.10.2017
3,872 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ама какво е това? Ти беше обещала да ми пратиш твои голи снимки?! - На тези рентгенови снимки да ми виждаш дрехите?
Делфините наистина са много умни същества. Някога да сте виждали делфин с ипотечен кредит? Именно.
Видинският завод за автомобилни гуми спечелил търг за снабдяване с автомобилни гуми на Формула-1. Количеството е 5000 гуми за огражденията на трасето.
В гората животните решили да се разделят на 2 групи: В 1-та умните, а във 2-та красивите.Всички животни си отишли в групите, а само жабата останала в средата и казала: -Ами аз на две ли да се разчекна?
Стратегическа грешка допуснаха управляващите в Египет, спирайки Интернет. Веднага толкова безделници излязоха на улицата с искане за смяна на режима.