Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кой казва, че първата дама не е присъствала на церемонията по встъпването в длъжност на новия президент Росен Плевнелиев?! Там беше първата дама. Просто Росен Плевнелиев прекрасно се справя с ролята си на президент и на първа дама!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Глупавите маймуни слезнали от дърветата, започнали да се трудят и еволюирали в хора. Умните маймуни продължават да си седят на старите места.
Животни
03.10.2017
3,325 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една чиста гола жена се качила на такси. Шофьорът постоянно я гледал от предното огледало. Жената: — Защо ме гледате постоянно? Все едно никога не сте виждали гола жена… Шофьорът: — Виждал съм, но се чудя откъде ще извадите пари.
Срещат се двама пияници: - Здрасти! Как я караш? - В творчески запой съм.. - Какво пък е това? - Ами пия, а после ги творя едни!!
Бащата на Иванчо се оженил за втори път и го запознава: - Иванчо, това е новата ти майка! Иванчо я огледал подробно и после прошепнал на баща си: - Тате, нещо май са те излъгали... така като я гледам, не е много нова!
Значи събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя: - На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше. После заразказвала майка й: - Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще. Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка: - Ами, започнала бабата, моята най-голяма болка беше вчера. Всички започнали да я питата: - Е как така вчера бе? - Еми, ей така, отвърнала бабата, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.
Вашето мнение е ценно.Много ценно. Толкова ценно, че Ви препоръчвам да си го пазите грижливо и с никого да не го споделяте...