Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Заплата е веднъж в месеца, а ти се живее всеки ден.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
Говорят си двама приятели: - Как си? - Добре. Ожених се. - О, браво! - Не е браво. - Защо? - Тя е грозна. - Е, язък! - Не е язък. Има апартамент. - Е, браво. - Не е браво. Той изгоря. - Е, язък. - Не е язък. Тя беше вътре!
Младоженци
03.10.2017
4,336 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни. Но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.
Вбесен съпруг се втурва вкъщи и крясва на жена си: - Нещастнице, знам всичко! - Всичко? Кажи ми тогава през коя година е умрял Александър Велики! ?
- Знаете ли кое е общото между циганите и металистите? - Любовта към жицата.
Попитали радио Ереван Как президента Гоце Първанов ще посредничи при разрешаване спора между преподавателите и МОН? Радио Ереван отговорило: -Ще се среща с тях и ще дискутира проблемите на образованието, ще ги успокоява че заплатата им е достатъчна и стига за нормален живот, а след това ще пише доноси до т.н. министър на образованието.
Учителка от френската гимназия изнася резултатите от матурата: - Ако не броим грешките, имаш 4,25...