Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат Радио Ереван: - Българите могат ли да донесат пръст от луната? Отговорът на радиото е: - Могат, ама среден...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо те наричат човека-паяк? — Веднъж не видях една муха в бирата ми…
Разни
03.10.2017
1,830 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Windows" - това е дума от диалекта на Апачите. В превод означава "Бял човек, гледащ през стъкления екран пясъчния часовник."
Рейсът потегля от спирката. Кондукторът вика на шофьора: - Чакай! Един пътник тича на тротоара да се качи. След малко: - Потегляй, не го чакай! Тоя го познавам, има карта.
20 процента от мъжете след секс пушат цигара на балкона, 20 процента след секс лягат да спят, а 60 процента от мъжете натискат Alt+F4... (затваряне на активния екран)
Чета новините: "Адронния колайдер - последното постижение на науката.." Уф, наистина ли ПОСЛЕДНО???
Ако си вегетарианец, значи в детството си се подхлъзнал на пържола, и по чудо си оцелял падайки в камион с киви. Друго логично обяснение няма.