Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една учителка попитала ученик: - Асеновград град ли е? А той отговорил: - Не, не е град. И учителката му казала: - Е как да не е град като завършва на град. А ученика казал: - И Козлудуй завършва на уй пък не е.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
15.02.2023
03.11.2021
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Госпожице, свободна ли сте за следващия танц? — Да, разбира се! — В такъв случай бихте ли ми пазили бирата?
Пиянски
03.10.2017
2,315 прегледа
Следващ →
Още вицове
Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: - Ало, 31-23-57 ли е? - Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш?
Любовта между Ромео и Жулиета от демографска гледна точка: тези отношения между 13-годишна девойка и 17-годишен младеж продължили 3 дена и довели до смъртта на 6 човека.
Бойко Борисов каза,че следващите три-четири месеца ще са най-зле. Опасявам се, че това ще ни го казва по веднъж на всеки три-четири месеца.
В час по математика Иванчо се е загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита: - Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка? - Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум!
Защо програмист не може да се качи на 14-я етаж на един блок? — Защото натиска 1 после 4 и търси enter.