Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Великите мисли идват в главата на човека толкова рядко, че никак не е трудно да се запомнят Албърт Айнщайн
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
Не е толкова страшно младоженецът да види роклята на булката, колкото логовете на нейните icq съобщения…
Интернет и PC
03.10.2017
3,966 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо Мария не се омъжва? - Чака идеалния мъж. - И какъв трябва да е идеалния мъж? - Да иска да се ожени за нея...
Асен Гаргов се обадил на Лили Иванова и й казал: „Докато съм жив, ти забранявам да пееш „Детелини“ „А после може ли?“- отвърнала му Лили.
Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни!
Няма много доказателства, че жените са по-умни от мъжете, но никоя жена няма да тръгне да пише "П*ТКА" по стените.
- Кажете, във вашите кренвирши има ли генно-модифицирани продукти? - Какво говорите! В тях въобще няма никакви продукти. Само нишесте, оцветител и хартия. Яжте спокойно!