Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Щом започнат големи задръствания в София и МВР прави парад в центъра на София. Тази година за втори път...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Докторе, треперят ми ръцете! - Много ли пиете? - Не, повечето го разливам!
Други
17.06.2026
891 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нежно да сложиш пръст върху нечии устни и да кажеш "Тихо! Нито думичка!" е толкова романтично...но защо на ченгетата не им се стори така.
- Биковете не реагират на червения цвят, само кравите. — Защо тогава биковете се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях? — Защото се ядосват, че ги смятат за крави.
Мога да произвеждам електрически ток за цяла България с велоергометър, но не можете да ми платите! Из писмо на Чък Норис
Отива заека в една баничарница и пита: - Имате ли 1000 банички? - Не. На другият ден пак идва: - Имате ли 1000 банички? - Не! Така и на следващия ден. Баничарят се замислил и решил да направи 1000 банички, щото решил, че заекът ще ги купува. Идва на четвъртия ден заека: - Имате ли 1000 банички? - Дааа, имаме! - Хммм, и какво ги правите толко много?
-Каква е разликата между блондинка и самолет Ту-144? -На самолета се качват по-малко хора.