Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира кола управлявана от дама: - Госпожо, вие нарушихте правилата! Платете си глобата! Дамата нацупила уста и казала: - Нима можете да приемете пари от една дама?
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Заменям скъп приятел за по-евтин с доплащане.
Черен хумор
03.10.2017
1,987 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибрал пиян-залян от кръчмата. Легнал си в леглото и по едно време набарал някакво дупе. Обработил го здравата и заспал доволен от живота. Събудил се на сутринта и к’во да види- собствената му майка лежи до него в кревата. Не можал да се примири с постъпката си и скочил от прозореца. Станал на пихтия на паважа. Минал някакъв и изкоментирал: - Е, тоя си е ебал майката!
Марийка на е 6 години и пита баща си: - Тате, може ли момиченце на моята възраст да си има бебе? - Не, миличка! Като пораснеш тогава. Марийка, щастлива изтичва на терасата и се провиква: - Иванчо, Иванчоооо, Утре пак.
- Щастливи ли сте от брака си ? - Наполовина. - Не те разбирам! - Тя е щастлива, аз съм женен.
Пестелив шотландец си избира автомобил от един салон. Той дълго се разхожда между хроминираните зверове, но все нещо не одобрява. Накрая се спира на една доста невзрачна кола: - Кажете, много ли харчи тази машина? - пита той продавача до него. - Какво говорите, всичко на всичко една лъжица бензин на 100 мили! Шотландецът зарадван плаща и потегля с новата кола, но едва след 10 минути се връща обратно и застава отново пред продавача: - А лъжицата каква е - чаена или супена?
Двама влизат в бара. Единият пита другия: - Какво ще пиеш? - Каквото и ти. - Барман, дай две бири. - Тогава и за мен две.