Танцьорите на „Гранд” с призови места в Международен турнир и в Държавното

Изображение 1 от 4

Танцьорите на хасковския клуб по спортни танци „Гранд” заеха призови места в състезания в Гърция и България.

Танцьорите Братан Братанов и Калина Джамбазка записаха първия си финал на Международен турнир в Солун. Те се класираха на 6-то място в категорията Adult International Open латина при състезателите над 19 години.

Междувременно в Асеновград се проведе Държавно лично отборно първенство и Национален турнир по спортни танци.

Танцьорите Марин Мартинов и Диляна Димитрова участваха и в двата турнира в клас „15 В латина”. В Националния турнир завършиха на 3-то място, а в ДЛОП на 4-то.

В турнира “Изгряващи звезди “, Амбра Рая Синьорини спечели златен медал при соло момичета до 9 години.