Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кажете, а тези обувки дишат ли? - Да, освен това псуват, като стъпиш в калта.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Тодор Живков към Брежнев: Абе........ Брежнеб: А деееееееее...... Тодор Жинков: Е да де да де......
Любими Герои
03.10.2017
3,595 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели се срещнали и се заговорили: - Вуйчо ти намери ли си работа? - Да. До вчера работеше като готвач на подводница. - Защо до вчера?! - А-а-а, запържил лука и отворил прозореца да се проветри.
Един поръчал във фирма за производство на костюми за балове с маски Адамово листо. Изпратили му го, но той го върнал с писмо, че… “Листото не е достатъчно голямо за да покрие неговите претенции.." Изпратили му ново. Върнал и него със същото писмо. Направили му трето - гротескно голямо до под коленете, той върнал и него. Тогава президента на фирмата му върнал парите с писмо: “След като Ваште претенции са толкова големи, че моята фирма не може да ги покрие, пъхнете си ги в ухото и се маскирайте като бензиноколонка…”
Пред входа на малка черква в Гьотеборг пасторът закачил табелка: "Ако си се уморил да живееш в грехове, отвори вратата и влез." "А ако не си уморен, обади на телефон 11-22-87" - било написано под табелката с червило за устни.
- Момчета! Спрях пиенето!!! - Браво на теб! Това трябва да се полее!!!
Шопска максима: - Работата и у сутиен да ми я турат, па нема да я пипнем!