Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се разхожда с баща си. Срещат някакъв човек и Иванчо му казва: - Здравей! Баща му: - Откъде познаваш този човек? Иванчо: - Той е от инспекцията по чистота. Всеки ден, когато отидеш на работа, той идва у дома и пита мама: "Чисто ли е?"
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Дядо и баба вечерят. Изведнъж дядото удря бабата по главата с лъжицата. - Защо? - пита тя. - Само като се сетя, че като те взех не беше дествена!
Семейни
03.10.2017
3,302 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Татко, какво значи "любовник"? - Мъж като всички останали, но не го карат да тупа килими или да мие чинии...
- Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! - Въздържател ли сте? - Не, водолаз!
- Професоре, студентките се оплакват, че непрекъснато им бъркате под полите. - Проверявам, да нямат пищови, господин ректор.
Гледах предаване по телевизията. Щатите. Журналист пита десетима минувача: "Какво ще направите, ако разберете, че един от приятелите ви е хомо сапиенс? 9 от 10 отговориха приблизително така: - аз такива приятели нямам - ще спра с него да общувам - ще забраня на семейството си да общува с него и т.н. И само един каза, че хомо сапиенс - това е разумен човек, разказа за еволюцията на човека(неандерталци, кроманьонци и т.н.) и после каза на български: Българи, здравейте!
Манго решил да си купува слипове. Купил си той слипове, но като ги видял Малкия Манго и той поискал. Купили и на малкия Манго слипове, но не знаел как да ги обува и попитал баща си: - Тате, тате, как се обуват слиповете? Големия Манго отговорил: - Много просто - жълтото отпреде, кафявото одзаде.