Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Правителството трябва да си замине преди благодарността за смяната на предишното да превиши ненавистта, предизвикана от текущото управление.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Знаете ли какво са 100 китайки в басейн??? -Сливи в сладко кисел сос
Разни
03.10.2017
2,245 прегледа
Следващ →
Още вицове
Старшина Велков: - Бегом, от тук до обяд и обратно!
Човек отива при психиатър. - Докторе, имам сериозен проблем. Щом легна да спя и ми се струва, че някой лежи под кревата. Като се мушна под кревата пък ми се струва, че някой лежи отгоре. И така по цяла нощ: отдолу, отгоре, отдолу, отгоре. Не мога да спя, моля ви, помогнете ми. - Този проблем е много сериозен - отговаря психиатъра - мисля, че лечението му ще трае около две години. Ще трябва да идвате три пъти седмично и ви гарантирам, че ще се излекувате. - И колко ще струва това? - Ами по 50 долара за визита. Мъжът благодарил и си тръгнал. След шест месеца психиатъра го среща на улицата. - Защо не дойдохте да се лекувате при мен? - пита той. - За по 50 долара на визита?! Барманът в моя бар ме излекува само за 10 долара еднократно. - Е как така? - Ами посъветва ме да отрежа краката на леглото.
Питат Радио Ереван: - Как може една жена да отслабне? Радиото отговаря: - Като върти обръч около кръста си. - Ами ако не влиза в обръча? Радио Ереван казва: - Не знам, питайте Радио Анкара, там има много дебели жени. Питат Радио Анкара какво да правят, ако жената не влиза в обръча, а радиото отвръща: - Абе, защо ще разваляте хубавата жена?
- Странна работа! Аз готвя, чистя, занимавам се с децата, а ти какви задължения имащ? - Да не се влюбвам в други красавици!
- Струва ми се, че стигнах финансова стабилност. — И в какво се изразява? — В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.