Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вървели си две блондинки. Едната видяла огледалце на земята. Взела го и казала: - Я виж, някой си е изгубил снимката! А другата отговорила: - Не, това съм аз!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Време е вече за спане! Който е за -да се прозее!!!
Бисери
03.10.2017
3,555 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия "Скачай!". Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена и човека се утрепал. - Абе защо дръпна легена та човека се размаза? - попитали лудия докторите. - Ами забравих да го питам може ли да плува.
Един изпил бутилка водка и на сутринта се събудил в изтрезвителя. Решил повече така да не пие. Решил да излекува махмурлука с бира..и пак се събудил в изтрезвителя. Тогава взел радикално решение - ще си пие само у дома, в леглото, завит презглава. Взел едно шише и се завил с одеялото. На сутринта пак се събужда в изтрезвителя и учудено пита доктора как се е озовал там, като си е пил вкъши под одеялото. - Как-как!? Като отиваше за втората бутилка беше с одеялото завит и те закараха тук!
Двама чукчи, баща и син си седят в къщата. По едно време синът пита бащата: - Тате, вярно ли е, че ние, чукчите сме най-тъпата нация на света? - Не, моето синче, не е вярно, да чукнем на дърво. Чук-чук. - Влез!
Красивата дума "корупция" е била измислена, за да не се оскърбяват чувствата на чиновниците, наричайки ги крадци...
Жена отива на почивка и изпраща оттам телеграма на мъжа си: "Не забравяй, че си женен!" Той й отговаря: "Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно."