Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Господине, защо сте ме натиснали все едно съм жена ви? - Да натисна жената? Хм, това е идея!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Ало, полицията ли е? Скарах се с тъщата и не знам какво да правя! - Достатъчно работа си имаме! Сдобрете се и готово! - Не става дума за това! Чудя се, да скрия ли тялото или да се предам!
Черен хумор
03.10.2017
2,153 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не очаквай много от огъня, който всичко изгаря. Не очаквай много от богатството, където всичко се изгубва. Не очаквай много от деня, когато Слънцето залязва. Не съжалявай за това, което помниш. Не се спирай да преброяваш прашинките по пътя. Не търси доброто, което съблазнява - то не е за тебе. Помни: ти не си пратен в света да разрешаваш всички противоречия, а си пратен да живееш. Ако научиш това, ти ще придобиеш много, а ако не научиш това, още много има да учиш.
В едно училище, учителката по литература била голяма почитателка на комунистическите идеали. Един ден тя изпитала Иванчо да си прочете домашното. Той издекламирал: - В нашата къща се родиха 5 котенца. И петте са комунистчета! Учителката била възхитена и поръчала на Иванчо да си прочете домашното на другият ден, защото ще идват от началството за проверка. Ето че дошъл момента,Иванчо станал и казал: - В нашата къща се родиха 5 котенца. Всичките са капиталистчета! Учителката станала божур червена и попитала: - Ама нали вчера бяха комунистчета, бе Иванчо? - Да госпожо, но те бяха слепички, а пък днес рано сутрин, взеха че прогледнаха.
Учениците, които пушат електронни цигари ги лови учителят по информатика.
Един селски петел попада пред витрината на грила и изведнъж се наперва, наплюнчва гребен и казва: - Ало, на батко пиленцата, не сте ли вече големички да се возите голички на въртележката?
Мъж се обръща към жена си, която увлечено гледа телевизора: - Кво си зяпнала така този телевизор, ма? Кво толкова дават тая вечер? - А, нищо особено, вечният триъгълник: мъж, жена и ...семейният бюджет.