Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Как можем да забавляваме без усилие блондинка в продължение на часове? Отговор: Написваме от двете страни на един лист: "Моля, обърнете от другата страна!".
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис убил Осама Бин Ладен като го "сръчкал" във Фейсбук.
Любими Герои
03.10.2017
3,237 прегледа
Следващ →
Още вицове
Монголец разправя на чуждестранен турист: - Знаеш ли, че ние - монголците - сме на второ място в света по употреба на месо? - Така ли? А кой е на първо? - Вълците.
„Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! „Ева,като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!” -каза Господ на Ева-„Трябва ти нещо силно физически и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! „То ще се нарича „мъж”,ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем че е създаден първи!!!”-каза Господ на Ева:))
В ресторанта: - Ние поръчахме преди два часа! Колко още може да чакаме?! - Максимум 15 минути. След това затваряме.
Един разглежда квартира, която се дава под наем. Разглежда всички стаи, кухнята, банята и стига до тоалетната. Направило му впечатление как са разкрасени стените, в стил есенен пейзаж, и попитал: - Сигурно предишния наематал е бил художник! - Не! Всъщмост той е изобретателя на разхлабителното.
- Господи, колко съм била глупава, когато се събрах с теб! - А сега? Три деца, панелка в "Бухово" и мъж-алкохолик - умна ли си сега, а?