Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама студенти в сесия: - Какво четеш? - Квантова физика. - Е защо е обърната на обратно? - Че има ли значение...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Много богат ще стане този, който измисли тест за бременност, който да показва не само, дали жената е бременна, но също така и от кого.
Бисери
03.10.2017
3,324 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпа! - извикал мъжът, връщащ се от командировка. - Ти си всичкото, което ми остана на този свят! - Боже мой, какво се е случило? Да не са ни откраднали колата?
За мъжете - поспорете с момиче, че тя не може да си докосне пъпа с двата лакътя едновременно и се НАСЛАЖДАВАЙТЕ:-)!
Чернобилско стихотворение: Хей ръчички хей ги пет три отзад и две отпред!
Два зелини чайника спорели кой е син.
Мъж се бръсне в банята, а папагала му: — Аааа, ще се порежеш! Мъжа: — Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа! А папагала пак: — Аааа, ще се порежеш! Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал в тоалетната чиния и затворил. В този момент се прибрала жена му от пазар, хвърля всичките пликове и тича за тоалетната..обаче била в цикъл. Отваря капака и сяда. А папагала: — Казах ли, че ще се порежеш! А и не си се избръснал хубаво!