Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Борец посетил селото,в което дълги години е живял пра дядо му: -Ето от този кладенец,дядо ви пиеше вода всеки ден. Бореца погледнал към дъното и казал: -Бре,че той такава дълга шия ли е имал?
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Диалог в лондонското метро: - Младежо...хей, младежо, забравихте си раницата! - АЛЛАХ АКБАР!
Черен хумор
03.10.2017
2,145 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали една студентка какъв трябва да е перфектния мъжки член и тя отговорила: - Тънък, дълъг и мек.За да може като се сгъне на две да стане идеално дебел и да се празни навън.
Всяка сутрин се будя, планирайки да бъде продуктивен и полезен, а после един глас в главата ми се разсмива: "много добър виц" и се смеем и се смеем толкова, че се уморявам и отивам да си дремна.
Една жена разправя на приятелката си: - А, пък на мен мъжът ми веднъж ми каза, че ако му изневеря ще се самоубие.От тогава нищо не му разказвам, и вече поне десетина пъти съм му спасила живота.
Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. - Какво правите? - попитал катаджията. - Засилвам се да полетя - отговорила блондинката. - Защо? - Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре.
Забелязвайки, че булката е към шестия месец, служителката в гражданското попитала за съгласие само младоженеца.