Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има два случая, в които не си струва да играете в казиното: когато имате пари и когато нямате.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама психолози се разхождат и говорят по работа... Пресичайки един булевард единият психолог го блъска автомобил. Целият бил изпотрошен... грозна картинка. Тогава другият психолог го попитал: - Искаш ли да поговорим за това?
Семейни
03.10.2017
3,431 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съпруга била в леглото с любовника си, когато чула, че мъжът й завърта ключа в ключалката. - Остани тук - казала тя. - Той е прекалено пиян и изобщо няма да те забележи. И естествено, съпругът се метнал в леглото, без да забележи любовника. След няколко минути обаче през алкохолната мъгла видял, че изпод одеялото стърчат шест крака. Той се обърнал към жена си: - Ей, в това легло има шест крака. А трябва да са четири. Какво става? - Глупости - заявила съпругата. - Толкова си пиян, че не можеш да броиш. Стани от леглото и пак опитай. От там ще виждаш по-добре. Мъжът й станал от леглото и започнал да брои. - Едно, две, три, четири. Знаеш ли, права си.
При обир на банка гангстер отмъква 200 000 евро. Директорът на банката казва на първия пристигнал журналист: - Пишете, че са откраднали половин милион. Нека да го видя този гангстер как ще се оправя с жена си!
От жаждата за знания постоянно им пресъхва устата, затова студентите са принудени редовно да употребяват бира в големи количества.
Лекарка се оплаква: - Аман! От тези болни не мога да си гледам работата!
- Как е мъжа ви? - Стана жертва на науката. - Рентгенови лъчи ли? - Не, отпечатъци от пръстите.