Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гаджето ми е страшно популярна порно звезда. Само се надявам да не разбере за това.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина? Защото пише "Отвори тук"!
Блондинки
03.10.2017
3,621 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж казва на жена си: - Имам добра и лоша новина за теб. С коя да започна? - С добрата, за разнообразие. - Най-после намерих хороскоп, който настина се сбъдва. - Супер, а лошата? - Предсказва ми проблеми с парите.
Пътуват в един вагон четирима програмисти и четирима потребители. Потребителите имат четири билета - за всеки по един, а програмистите - само един. Идва моментът да се проверяват билетите. Програмистите се затварят в тоалетната, идва кондукторът, почуква на вратата, от тесния процеп се протяга една ръка и подава билет. Кондукторът отминава. Потребителите виждат всичко това и естествено завиждат на програмистите. Идва време да се връщат обратно и отново четиримата програмисти и четиримата потребители пътуват заедно. Този път обаче потребителите имат общо един билет, а програмистите са без билет. Ето че пак идва моментът за проверка на билетите. Потребителите бързо се шмугват в тоалетната. В това време идва един от програмистите и почуква на вратата. Веднага му подават билета, той го взима и светкавично програмистите се затварят в другата тоалетна. В това време идва кондукторът... Е, не всички алгоритми, разработени от програмисти, вървят и при редовия потребител!
Попитали радио Ереван: - По какво се различава девицата от рицаря? - Рицарят се сражава до последна капка кръв, а девицата до първа.
Момичета, Дядо Коледа не е сутеньор! Стига сте искали мъже.
Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари! Нека здраве и късмет винаги да бъдат с теб!