Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Удавник в късна нощ видях, заклан с наточена секира разпорих го, щастливец бях намерих в него бира.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
След дълъг запой някакъв пияница се обажда на "точно време" по телефона. Слуша го известно време и изкрещява: - А месеца? Кой месец бе?
Пиянски
03.10.2017
1,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Момченце, на кого си кръстено? - На прадядо. - А как се казваш? - Прадядо.
Празнуването на Нова година - това е вечеря, завършваща със закуска...
Бай Данчо горския среща един ловец в гората и го пита: - Ей, шшш, ти, ловецьт. Какво е това на гърба ти? - Нищо няма на гърба ми. Отвърнал ловеца. - Как нищо. Имаш глиган на гърба. - А говедото, кога свари да са качи на гърба ми.
Извикал кмета селския глашатай и му казва : -Стамате! Излез на центъра и удари тъпана, та цялото село да чуе това - ще се провикнеш и ще кажеш: -Аз имам дълг, но кмета е двойно по-задължен да ви каже, че по случай 24 май в сградата до моста ще се проведе училищно представление и за местата отпред ще се плаща 3лева, за местата от задните редове ще се плаща 2 лева, за правостоящи 50 стотинки! Отива Стамат насред площада и многозначително се провикнал: -Съобщава се на населението и гостите на селото, че аз имам дълъг, но на кмета е двойно по-дълъг и по повод на неговите 24 санта учителките ще дават под моста - отпред 3 лева, отзад 2 лева, а за ръкостискащи по 50 стотинки! Край на съобщението!
Прибира се жена в къщи и от вратата я посреща щерка и с думите: - Мамо, мамо.. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват.. Тук майка и я прекъснала с думите:-Миличко, изчакай да се прибере баща ти и тогава ще ми разкажеш всичко. Прибира се бащата и жената го посреща от вратата:-Простак!Напускам те!Искам развод!!! - Ама мила, какво се е случило..?! Влязло детето и започнало разказа: - .. днес си играех на криеница във вашата спалня и точно се бях скрила в гардероба,когато татко влезе с леля Ленче от 3-ия етаж и почнаха да се прегръщат и целуват....точно както мама и чичо Пешо направиха миналото лято..!