Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, не ми се ходи на гости на роднините ти! — И на мен. Но представи си, как ще се зарадват ако не отидем. — Добре. Отиваме.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. - Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!
Животни
03.10.2017
3,196 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ватиканът разшири списъка със смъртни грехове.. - Какво, да не са включили и използването на нелицензиран софтуеър????!
Самотна муха кацна на рамото на Щирлиц. \"Следят ме!\" - стресна се разузнавачът.
Двама пияници си говорят за техен събутилник: - Знаеш ли, Иван вече спрял да пие. - Майтапиш се! - Не бе, лично видях некролога!
За ужас на местните жители, една неделя сутрин дяволът се появил на главната улица на малък град. Всички се изпокрили по къщите си, освен един старец, който спокойно останал на верандата си с книга в ръка. Дяволът се ядосал, че човекът не го е страх от него, и отишъл да го предизвика. - Страх ли те е от мен? - с най-заплашителния си глас извикал той. - Не - отвърнал старецът. - Не те ли е страх, че ще хвърля в хаос хубавото ти градче? - Не. От ушите на дявола вече излизала пара. - Знаеш кой съм аз, нали? - Би трябвало. От четирийсет и шест години съм женен за сестра ти.
Продавам разработен бизнес: Място в подлеза, кутия за парите, китара!!!