Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На местопрестъплението не беше открито оръжието, с което е извършено престъплението. - из протокол по дело за изнасилване.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Щирлиц отвори вратата и зърна насочен към себе си автомат. "Повече няма да поръчвам биренки по телефона", помисли си Щирлиц.
Щирлиц
03.10.2017
3,995 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две африкански племена се обединили и победили трето. Вождовете победители сготвили и изяли вожда на третото племе. - Нещо не е вкусно. - казал единият. - Абе, пак е по-добре от оня буламач, който ни даваха в Софийския университет.
Промените в кабинета на Симеон вече са направени - бюрото му е преместено в посока запад към изхода...
- Изслушах Ви внимателно, сега ако позволите, глупостите ще ги говоря аз!
Една нощ всички хора поглеждат към небето и виждат странна картина - един куп комети започват да се подреждат и изписват на фона на звездното небе: "Здравейте! Вие кои сте?" Настава паника. После всички правителства се впрягат, мобилизират всякакви ресурси, пращат всякаква техника в Сахара и като мръква, изписват в пустинята с ярки светлини: "Здравейте и вие! Ние сме земляни!" На другата вечер кометите пак се подреждат в надпис: "А вие млъквайте! Не говорим с вас."
- Карам тъщата на вилата, и то с кеф. Тя плаща бензина. - И колко време мислиш, че това "удоволствие" ще продължи? - Докато ми вярва, че моя опел харчи 50 литра на 100 километра.