Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели си говорят: - Знаеш ли как е СПИН на сръбски? - НЕ! ! - УЗЗУ - И какво означава пък това? - позамислил се другия - Умреш да го завреш, завреш ли го умреш! !
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Български учени са скръстили ръце.
Професионални
03.10.2017
3,206 прегледа
Следващ →
Още вицове
В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво!
ТВ. Сутрешен блок: - От съображения за сигурност,няма да ви кажа източника, но е почти сигурно,че скоро ще подведем кмета на София под отговорност, за невярно съдържание на данъчна декларация. Има улики,че притежава футболен отбор в Беларус, - Какви улики ? - БАТЭ БОРИСОВ!
Купувач пита в магазина: - Другарю продавач, имате ли самобръсначки? - Нямаме. Купувачът си тръгва, а вторият продавач пита първия: - Защо му каза, че нямаме самобръсначки като имаме? - Егати селянина, като ми вика "другар" да ходи да се бръсне със сърпа!
Двама психиатъра си говорят: - Имам нов пациент - мисли си, че е автомобил. - И как планираш да го лекуваш? - Лекувам ли? Аз пътувам с него на работа!
- Бабе, искаш ли да седнеш на моето място? - Благодаря, сине. Искам, как да не искам с тези болни крака. - Тогава стой тук, след 4 спирки ще слизам.