Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис използва нощна лампа, не защото се страхува от тъмнината, а защото тъмнината се страхува от Чък Норис.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
За най-бавна интернет връзка в цялата човешка история бил признат гъркът, пробягал 42 километра и 195 метра за три часа, за да предаде 32 бита информации: "Радвайте се, атиняни, ние победихме!".
Професионални
03.10.2017
3,687 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво прави блондинката, като роди близнаци? Почва да се чуди кой е вторият татко.
Готвачът в студентския стол ходеше да си обядва вкъщи.
Стъпка по стъпка инструкция на психолог за сваляне на напрежението, стреса и агресията: 1. Представете си, че се намирате в река. 2. Времето е идеално, слушате пеенето на птичките. 3. Никой освен вас, не знае за това тайно място. 4. Водата е прозрачна като сълза. 5. Можете съвсем лесно да видите лицето на човека, който държите под водата.
Григор се прибрал от командировка. Отключил вратата на апартамента, влезнал и чул стонове и скърцане на легло, идващи от спалнята. - Уличница! - прошепнал си той. Напуснал апартамента, затворил вратата и се прибрал вкъщи при съпругата си.
В детската градина. Учителката е събрала всички деца от групата в кръг около нея: - Така, деца! А сега хайде заедно и високо в хор да изпеем още веднъж всички лоши думички, които никога и по никакъв повод не трябва да произнасяте!