Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Момичета, пробих си пъпа на пет места. - Супер, сега можеш да си сложиш обеци и да сложиш перденце.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Седемнайсет блондинки отиват пред дискотека и виждат че е забранено за под 18. Охраната ги вижда и пита: — Вие какво чакате? А блондинките отвръщат: -Тук пише че е забранено за под 18 и затова чакаме осемнадесетата.
Блондинки
03.10.2017
3,685 прегледа
Следващ →
Още вицове
Служителите от печатницата за пари към БНБ имат проблеми с жените. Все пак оправданието "аз да не печатам пари" не важи за тях.
Чък Норис, когато прави с*кс не ходи до аптеката за презервативи, а си поръчва такива с повишена твърдост и износоустоичивост от завод Стомана в Перник!
Младеж и девойка се женят и заминават за няколко дни на село, при баба си, да правят любов "на теферич" . Пристигнали те, затворили се в една от стаите на бабината къща и 24 часа не излизат. На следващата сутрин бабата почукала и казала през вратата: - Булка, Петре, да ви приготвя нещо за закуска, че ще умрете от глад! Отвътре се дочул женски кикот и внукът отвърнал: - Благодаря бабо, ама не искаме. Ние се храним с плодовете на любовта. - Абе вие хубаво се храните с плодовете на любовта - рекла бабата - ама престанете да хвърляте тия прозрачни обелки през прозореца, че ми се изпозадавиха гъските!
Люксембург вече започна изтеглянето на своя войник от Ирак.
Пожелания за Свети ВалентинВ света на злото, глупостите, неувереността и съмненията, наричани "съществуване" има нещо, за което още си струва да живееш. Това е любовта!