Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Посетет отдел "Всичко за футбола" - там ще можете да купите цигари, бира, телевизор.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Красива студенка по медицина /вероятно блондинка/ е на изпит. Професора я пита : - Колежке, какъв е обема на еякулата при мъжа? След кратък размисъл студентка отговаря: - Глътка, глътка и половина.
Блондинки
03.10.2017
3,819 прегледа
Следващ →
Още вицове
По голямото циганче се кани да излиза: - Къде ши ходиш ва бате? - До супера да пазарувам. - Ако не та хванат,купи и на мен нещо ва.
По-лесно е да съблечеш жена против волята й, от колкото да я облечеш по неин вкус.
Мениджър се връща от командировка - каца с Boeing-а, качва се на Ford Focus, кара до града, вечеря в McDonalds, прибира се вкъщи, взима си душ, мие си косата с Head&Shoulders, мие си зъбите с Blend-a-med. Преди да си легне включва лаптопа си Hewlett-Packard, зарежда се MS Windows, влиза в интернет, логва се в един форум и започва да пише: "Американците нищо не произвеждат, американците само печатат пари, Америка скоро ще пропадне.."
Две блондинки си говорят: - Вчера правих тест за бременност. - И какво, трудни ли бяха въпросите?
Един жираф, една топка и един слон решили да се бесят. Но жирафа бил много дълъг за да влезе в примката, топката нямала врат, а слонът скочил и счупил бесилката. Тогава решили да скачат от 8-мия етаж. Топката скача и започжа да брои: - 8,7,6,5,4,3,2,1;1,2,3,4,5,6,7,8 - и започнла да се качва на горе. Скача жирафа и започва да брои: - 8,7,6,5,5,5,5,5 - и оставал на 5-я етаж. Скача слона и брои: - 8,7,6,5,4,3,2,1 мазе, здравейте миньори, аз съм по-надолу.