Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката казва на Ивано да изброи седемте чудеса на света. Иванчо отговаря: - Еми пирамидите, мавзолея други две и още три.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако не си расист, тогава защо тъпчеш асфалта?
Бисери
03.10.2017
3,180 прегледа
Следващ →
Още вицове
- В древен Китай има легенда: един ден Дракона ще се прероди в Дете. Детето ще порасне и ще се превърне в Мъж. Мъжът ще е Този Който Побеждава Злото на Земята. Този човек не е Чък Норис, защото Чък Норис вече уби този човек.
- Докторе, искам да ме кастрираш! - Ама как, така няма да можеш да имаш деца вече! - Именно. - Ама ти това обмисли ли, го - все пак важно решение е Обсъди ли го със семейството ти? - Да, даже гласувахме. 17 за, само 2 против.
Български учени са скръстили ръце.
Ако в метрото ощипете девойка по дупето, то тя: - има 9% вероятност да се обърне и да ви отвърти един шамар - има 65% вероятност да се обърне и да каже: "Ти луд ли си?!" - има 25% вероятност даже да не се обърне - има 1% вероятност да стане ваша жена... Резюме: Вероятността не е голяма, но по-добре да не рискуваш.
"40 години социалистически Батак" Лозунг в град Батак по случай 40 годишнинатаот 09/09/1944г