ФК Димитровград победи Левски-Карлово с 2:1

ФК Димитровград победи снощи в домакински мач отборът на ОФК "Левски"-Карлово с 2:1. Срещата бе част от първенството на Югоизточна В група и се игра на стадион "Миньор" от 17:00 часа.

В 60- тата минута гостите откриха резултата от дупза, но димитровградчани успяха да обърнат мача и реализираха две попадения във вратата на карловци.Те бяха реализирани от Васко Сантов и Ерджан Махмуд.

Доволен от играта на момчета бе треньорът Митко Добрев. Той коментира, че ФК Димитровград се е изправил срещу един отбор, с опастност да отпадне от групата. Така че победата е нормална, подумите на Добрев.

Добре са се справили на терена и новите попълнения на мениджерския екип на клуба. Промените треньорът на димитровградчани направи преди седмица, заради слаби резултати на футболистите в първенството. Следващата среща на момчетата на Добрев е в четвъртък с отбора на "Хеброс"-Харманли.