Раковски разгроми ФК Димитровград с 5:0

Отборът на "Раковски" бе по-добрият на терена и спечели закономерно

Футболният отбор на "Раковски" разгроми тима на "Димитровград 1947" с 5:0 в мач, игран този следобед на стадион "Миньор" в града. Срещата бе част от пролетния дял на Югоизточна В група.

През целия мач гостите, които са втори във временното класиране, доминираха на терена и показаха превъзходство в атака. Първите два гола тимът на "Раковски" реализира в първата част, останалите три попадения в домакинската врата станаха факт през второто полувреме.

След края на мача, пред Dimitrovgrad.bgvesti.net треньорът на димитровградчани Митко Добрев бе лаконичен: "Хванаха ни по бели гащи, двама от футболистите ни са наказани, трима-контузени".

Добрев не скри, че е очаквал домакинска загуба, но не и с толкова попадения в нащата врата.

"На този етап нямаме с какво да се противопоставим на силен противник като "Раковски", допълни още треньорът.