Димитровградските футболисти паднаха от Розова долина с 0:3

ФК "Димитровград- 1947" падна с 0:3 от "Розова долина", мачът бе част от 16 кръг на Югоизточна В група и се игра в Казанлък.

Първият гол, домакините вкараха след 40-тата минута, а другите два бяха отбелязани във второто полувреме.

Димитровградчани играха без своите титуляри, които са извън игра заради контузии.

В Казанлък липсваха Чавдар Камов, Кристиян Митев, Георги Христов и Йордан Апостолов. Треньорът Христо Георгиев разчиташе на резерви и юноши от тукашния клуб.

След вчерашния мач ФК "Димитровград" се върна отново на 9-то място с 25 точки. Толкова имат и отборите на "Созопол" и "Тунджа"-Ямбол, които са преди димитровградчани във временното класиране. В последния кръг от есенния дял на първенството ФК "Димитровград" приема на свои терен отбора на Созопол.