ФК Димитровград загуби от Несебър с 0:1

ФК "Димитровград" е на 9-то място във временното класиране,снимка- архив

ФК "Димитровград 1947" загуби при гостуването си на отбора на Несебър днес. Мачът бе част от 24-ия кръг на първенството на Югоизточна В група.

Димитровградчани получиха гол в своята врата в края на второто полувреме, а причината бе грешка на вратаря, коментира пред Dimitrovgrad.bgvesti.net президентът на клуба Ангел Колев.

По думите му, тукашния тим е играл равностойно в мача, въпреки гола в своята врата.

Във временното класиране в групата момчетата на треньора Тодор Манев заемат 9-та позиция с 34 точки.

Идната събота- 14 април димитровградчани приемат на стадион "Миньор" тима на Свиленград.

От клуба очакват местната публика да подкрепи футболистите в очертаващото се интересно регионално дебри. Началото е в 17:00 часа.