Станаха ясни победителите в турнира по плажен волейбол на басейн "Химик"

Победителите в турнира по плажен волейбол - Живко Димитров и Теодор Димитров

Завърши турнирът по плажен волейбол "Раковски бийч волей" 2013, който се проведе през почивните дни на басейн "Химик". Станаха ясни и имената на победителите сред интересни и оспорвани срещи.

Първа се класира двойката Живко Димитров и Теодор Димитров. На финала те се изправиха срещу Радослав Бонев и Александър Дафинов. Срещата завърши 21:12 и 21:18 в полза на Живко и Теодор.

Третото място в турнира заеха Петър Атанасов и Хавел Карагьозов. Четвърти останаха Митко Димитров и Боян Боянов, които загубиха от Петър и Хавел 1:2 гейма.

Припомняме, че в турнира по плажен волейбол взеха участие 8 двойки и общо 16 състезатели. Организаторите се надяват състезанието да се превърне в традиция за Димитровград.