Димитровградсите борци до 13 години с нови успехи

Димитровградските борци до 13 години с пета отборна титла в държавния шампионат

За пета поредна година Спортен клуб по борба-Димитровград завоюва отборната купа в Държавния шампионат за деца до 13 г. От надпреварата с шампионски титли са се върнали и трима димитровградски борци -Стоян Георгиев /32 кг./, Никола Нейчев /38 кг./ и Стилян Илиев /42 кг/.

Със сребърен медал се е окичил Атанас Атанасов /38 кг./, а трето място е спечелил Георги Иванов /59 кг./. Близо до медал бе и Георги Стаменов /32 кг./ , който след отлично представяне на тепиха стигна до схватка за бронза, но загуби и остана пети, коментираха от клуба.

В десятката на най-добрите в състезанието е и Милен Канев /38 кг./Останалите момчета, които останаха на по-задни  позиции, но са част от шампионския отбор са Даниел Дилков, Георги Стойчев, Божидар Динев, Момчил Венков,  Георги Жисгов, Кристиян Димов и Алтай Кадир.

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net