След Бербатов и Роналдо бра срам! Бразилия-Португалия 6:2

Бразилия смачка Португалия с 6:2 в приятелска среща и нанесе унизителна загуба и на друга звезда от Манчестър Юнайтед след Бербатов - Кристияно Роналдо.

С хеттрик се отличи нападателят на Севиля Луиш Фабиано.

За домакините се разписаха още Майкон, Елано и Адриано, а точни за гостите бяха Дани и Симао Саброса.

Дани откри резултата за гостите още в 4-та минута, засичайки подаване на Бруно Алвеш.

Радостта на гостите обаче бе кратка. Луиш Фабиано изравни след само още четири минути след чудесна работа на Робиньо по фланга. В 25-та минута нападателят на Севиля дори изведе домакините напред след пас на Кака. Второто полувреме предложи още пет гола, четири от които само за 10 минути.

Майкон вкара за 3:1 с удар от малък ъгъл в 55-та минута, а две минути по-късно Фабиано оформи своя хеттрик от добавка. Симао намали на 4:2 в 62-та минута, но с нови две попадения, дело на Елано (65) и на Адриано (90+1), влязъл на мястото на Фабиано.